Piotr Michniewicz Fotografiaofertacennikportfolio o mniekontakt... 
oferta
fotografia ślubna
fotografia reklamowa
sesje indywidualne
fotografia korporacyjna
fotografia reportażowa
renowacja zdjęć


KONTAKT

Tylko mailowy lub telefoniczny.

Michniewicz Piotr
ul. Okólna 22a/24
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

Tel: +48 669 012 344 (8.00 - 18.00)
E-mail: michniewiczfoto@gmail.com

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa wspomaga proces prezentowania oferty firmy i marketingu, stając się doskonałym dopełnieniem kampanii marketingowych. Jako specjaliści w tej dziedzinie oferujemy wykonanie profesjonalnych fotografii, które staną się podstawą udanej promocji Państwa przedsiębiorstwa.
    Oferta obejmuje wykonanie zdjęć różnych artykułów – przedmiotów, produktów żywieniowych, budynków. Może być przeprowadzona z udziałem modeli, itp.
Dostosowując się do indywidualnych życzeń Klientów oferujemy możliwość dojazdu i wykonania zdjęć we wskazanym miejscu. Ilość zrobionych zdjęć oraz warunki, w jakich przeprowadzana jest sesja, mogą wpłynąć na ustanowienie dodatkowej opłaty. Żywność fotografujemy głównie u Klienta.

    Na usługę składa się:
- dojazd do Klienta (w obrębie Torunia i jego okolic)*
- wykonanie zdjęć,
- obróbkę zdjęć techniką cyfrową (niezbędne retusze, poprawki),
- dostarczenie zdjęć do Klienta na płycie DVD

    Ceny są uzależnione od rodzaju oraz ilości wykonanych fotografii. W dziale cennik znajdą Państwo informacje związane z cenami dostępnych usług. 
fotografia produktów

* Podczas realizacji zamówień dotyczących fotografii produktowej, które obejmują mniej niż 10 zdjęć, Klient jest zobowiązany do dostarczenia produktów do siedziby firmy (uzgadniając wcześniej termin dostawy). Jeżeli Klient oczekuje dojazdu na miejsce, może zostać doliczona dodatkowa opłata za dotarcie pod wskazany adres.

Copyright © 2011 Fotograf Piotr Michniewicz, wszystkie prawa zastrzeżone.